Harry Wichman oljemålning
2014-09-09
262739
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WICHMAN, Harry (1916-1993): Nakenmodell, signerad och daterad Wichmann 72, olja på pannå, 21x13 cm