Roberto Matta färgetsning
2014-09-09
262738
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile,1911-2002): Komposition, signerad Matta, 63/100, färgetsning, 49x37 cm