Kandelabrar 1800-tal
2014-10-12
262716
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, för två ljus vardera, förgylld brons, med dekor av lyror, höjd ca 34 cm
Renoverade, kompletterade