Lars Jonsson färglitografi
2014-09-09
262712
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Ejdrar, signerad Lars Jonsson, 211/250, färglitografi, 43x63 cm