Bägare silver
2014-09-05
262649
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÄGARE, silver, Göteborg 1807, otydlig mästarstämpel, spår av förgyllning, svisselerad dekor av festonger, höjd 10 cm, vikt ca 63 g
Smärre bucklor