Bestick silver 1800-talets mitt
2014-09-05
262646
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATSKEDAR, 6 st, BORDSSKEDAR, 3 st, TESKEDAR, 5 st, silver, 1800-talets mitt, Christian Hammer Stockholm, vikt 786 g
Smärre bucklor och slitage