Taklampor 3 st trä 1960 tal
2014-09-05
262643
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPOR, 3 st, 1960-tal, trä, diameter ca 50 cm
Bruksslitage