Albert Johansson
2014-09-07
262578
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 3/90, etsning, 93x69 cm