Amelin litografi
2014-09-07
262572
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMELIN, Albin (1902-1975): Hamnbild, signerad Amelin, numrerad 207/310, färglitografi, 56x67 cm
Gulnader