Nils Kölare serigrafier
2014-09-07
262569
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): (3) Kompositioner, signerade och numrerade, färgserigrafier, bladstorlek 47x68 cm