Magnus Creutz oljemålning
2014-09-07
262564
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CREUTZ, Magnus (1909-1989): Strandbild med båtar, signerad Creutz, olja på pannå, 35x27 cm