skulptur
2014-09-04
262554
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1900-tal): Kvinna med barn, brons, sockel av sten, höjd inklusive sockel ca 19 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö