Max Papart litografi
2014-09-07
262526
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, litografi, 51x49 cm
Passepartout med fuktfläckar, ej examinerad ur ram