Curt Clemens oljemålning
2014-09-05
262517
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLEMENS, Curt (1911-1947): "Cirkus" signerad och daterad Curt Clemens 1942, olja på duk, 41x80 cm