Beth Zeeh oljemålning
2014-09-05
262515
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZEEH, Beth (1911-2004): "Bombad kyrka sydfrankrike", signerad och daterad Beth Zeeh-47, olja på duk, 32x40 cm