Curt Clemens pastell
2014-09-05
262503
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLEMENS, Curt (1911-1947): Korvätaren, signerad Curt Clemens otydligt daterad, pastell, 46x51 cm