Fredrik Isberg akvarell
2014-09-05
262413
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ISBERG, Fredrik (1846-1904): "Från Riddarholmen", monogramsignerad FI, akvarell, 15,5x10 cm