Porträtt 17/1800-tals teckning
2014-09-04
262399
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Mansporträtt, enligt påskrift Karl Fredrik Armfeldt 1730-1787, teckning, ca 23x16 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Veck, fläckar