Salongsgrupp empire
Klubbat för:
8 400 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
SALONGSGRUPP, 6 dlr, 1800-tal, empire, fanérad i mahogny, riklig dekor av intrsia, bestående av soffa, bord, 4 stolar, soffans längd ca 200, bordets mått höjd 74, diameter 112 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, fanérskador. Klädsel med fläckar och skador.
262389
2014-09-04