Oljemålning av kvinna
2014-09-04
262324
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sittande kvinna, olja på pannå, ca 32,5x21,5 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö