Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
LYKTA, s.k. skottlykta, 1900-tal, plåt med 3 sidor i glas, lös ljushållare samt reflektionsplåt i mässing, höjd ca 47 cm
Slitage
262299
2014-09-03