Akvarell 1920-tal
2014-09-04
262285
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1920-tal): "Don Bernhard", dam med vinthund, akvarell, 29x25 cm
Gulnad, fläckar