Figge Fredr
2014-09-04
262284
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FREDRIKSSON, Carl Einar, "Figge" (1887-1951): "Gamla stan Stockholm", signerad och daterad Fredriksson -41, olja på duk, 34x26 cm