Gunnar Greiber oljemålning
2014-09-04
262282
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GREIBER, Gunnar (född 1919): Figurkomposition, signerad Greiber, olja på duk, 35x32 cm