Taklampa mässing med glaskupa
2014-09-03
262280
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft mässsing med frostad glaskupa, diameter 45 cm
Smärre nagg