Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kyrka, monogramsignerad E.D, olja på pannå, ca 17,5x25 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Fläckar
262274
2014-09-04