Jonas Berggren
2014-09-05
262265
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGGREN, Jonas (samtida): Hundar med skugga, numrerad a tergo 1/9 Stockholm 2012 samt signerad och daterad 2013, 30x21 cm