KJERNER, Esther, olja
2014-09-04
262236
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KJERNER, Esther (1873-1952): Interiör, signerad a tergo, olja på pannå 41x35cm.