Spegellampetter 1 par gustaviansks stil
2014-09-03
262209
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGELLAMPETTER för 1 ljus vardera, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, höjd 37 cm
Smärre dekorskador