Harald Lindberg akvarell
2014-09-04
262136
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDBERG, Harald (1904-1976): Fabriksbyggnader, akvarell, signerad, 27x40 cm