Folke Gullby etsning av skärgården
2014-09-04
262117
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GULLBY, Folke (1912-1982): Skärgårdsvy, signerad Gullby, etsning, ca 13x27 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö