Figurin
2014-09-03
262113
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FIGURIN, lergods, gudinnefigur, möjligen Cybele, höjd ca 19 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Slitage