Armband lackarbete
2014-09-30
262092
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARMBAND, lackarbete, Kina,1900-tal, 6-7 cm diameter, bredd 6 cm
Mindre slitage