Takarmatur
2014-09-03
262085
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets början, hamrad plåt, infällda stenar, höjd ca 63 cm
Slitage