Skulptur 16/1700-tal
2014-09-03
262078
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, 16/1700-tal, Kristusfigur, höjd ca 16 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Bortfall, spår av äldre orangrepp