Fontänmunstycke brons
2014-09-03
262062
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FONTÄNMUNSTYCKE, 1900-tal, brons, höjd ca 7 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö