Kagge

Kagge
Kagge
Kagge
Kagge
Kagge
Kagge
Kagge
Kagge
Kagge
Kagge

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAGGE, 1800-tal, skuren dekor av bladverk, höjd ca 38, diameter 30 cm

Slitage

261979

2014-09-03