Oljemålning Larissa Mishchenko
2014-09-08
261948
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MISHCHENKO, Larissa (Ryssland, 1900-tal): Trompe l`oeil motiv, signerad -77, olja på duk, 100x100 cm