Marc Chagall färglitografi
2014-09-03
261920
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHAGALL, Marc (Frankrike 1887-1985): Komposition, färglitografi ur Derriere le miroir, 1950, signerad i trycket, ca 25,5x19,5 cm