Gustav Rudberg oljemålning
2014-09-02
261817
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Motiv från Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 56x74 cm
Smärre ytskador och fläckar