Harald Sallberg Storkyrkan från Skeppsbron
2014-09-02
261789
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALLBERG, Harald (1895-1963): Storkyrkan, etsning, signerad Harald Sallberg, ca 30x24 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö