Emmylou Harris

Emmylou Harris
Emmylou Harris
Emmylou Harris
Emmylou Harris

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CALVERO, Torbjörn (född 1949): "Emmylou Harris", pigment print, 3/7, signerad numrerad samt daterad Torbjörn Calvero 3/7 1976, ca 70x47 cm

261768

2014-09-06