Reinhold Ljunggren litografi
2014-09-02
261756
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2001): Strandbild med hus och fyr i vinter, signerad R Ljunggren 241/310, färglitografi, ca 49x29 cm