Karel Appel färglitografi
2014-09-02
261740
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
APPEL, Karel (Holland,1921-2006): "Petit personages 73", signerad Appel 75, 49/100, färglitografi, 35x27 cm