KG Nilson serigrafi
2014-09-03
261734
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NILSON K.G (född 1942): Komposition, signerad och daterad K-G Nilson 1978, 88/100, serigrafi, 45x105 cm