Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
CYRÉN, Gunnar (född 1931): Flodhäst, signerad, tenn, höjd 8, längd ca 14 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Botten med firmalogotype samt datering
261701
2014-09-01