Lena Linderholm litografi
2014-09-03
261691
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Fruktskål, signerad Lena A Linderholm, 124/225, färglitografi, 86x61 cm