Reinhold Ljunggren litografi
2014-09-02
261673
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):Sstadsmotiv, signerad R, 1/310. Ljunggren, litografi, ca 26x44 cm