Gunnar Nylund vaser
2014-09-02
261657
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 3 st, Gunnar Nylund för Rörstrand, höjd ca 23-29 cm
Smärre repor/märken, största kannans hänkel med obetydligt glasyrnagg