Bockbord
2014-09-02
261651
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOCKBORD, 1900-talets första hälft, sarg med låsbara lådor, ca 86, 165x80 cm, nycklar medföljer
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Slitage, omarbetad, senare lådor